Bałtów,Ostrowiec-niezależne informacje,opinie i poglądy
| < Październik 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze
Zakładki:
11-INNE
1-BAŁTÓW
2.OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3.ŚWIĘTOKRZYSKIE
4.POLSKA
5.EUROPA
6.ŚWIAT
7.PRAWO
8.PRASA
9.TV
INFO
Moje...inne
MUZYKA
Polacy za granicą
Różne
Strony dzieci
RSS
poniedziałek, 31 marca 2008

 ........Co Tobie po Nim pozostało?!

Jan_Paweł_II

Jan Paweł II 

 

 "Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm."

"Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy." 

"Każdy z Was młodzi przyjaciele ma w życiu jakieś swoje Westerplatte. Jakiś wymiar zadań, które należy wykonać i wypełnić nie wolno zdezerterować." 

"Wolności nie można tylko posiadać, nie można jej zużywać. Trzeba ją stale zdobywać i tworzyć przez prawdę." 

"Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi... tej ziemi!" 

inne....CYTATY 

19:10, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

       Teraz zgodnie ze sprawdzonymi wcześniej metodami nastąpi..."zamalowywanie" rzeczywistości.Nikt nie zada sobie trudu naprawienia "pęknięć"jakie powstały i wierząc w cudowną moc fachowców od marketingu.....ściągnie się specjalistów od "malowania".W fałszywym przekonaniu,że kasa nie gra roli i uczyni cuda.... narzuci się grubaśne warstwy farby,aby wizerunek poprawić,lecz....czy długo to wytrzyma???Jeden sezon turystyczny???To wszystko i tak poleci,bo budowane jest w fałszu,obłudzie...na totalnym zakłamaniu.Nie da się budować zgody bez trwałych,solidnych podstaw,bo...inaczej byłby to tylko kolejny "zameczek na piasku"!!!Nie czyńmy pustych i obłudnych gestów.
Dwie osoby z tych,którzy mieli odwage podnieść głowę zostało "odstrzelone",a nastepny jest w kolejce.Czy Radni ulegną kuszeniu,naciskom?!Czy mają ukształtowany,trwały światopogląd??Czy będą mieli j....??!!Czy będą,jak....chorągiewki na wietrze??Czy Przewodniczący Rady Gminy zdoła się obronić???Czy przed nami pojawi się kolejne...Referendum???

Co lub kto zatrzyma "malowanych dobrodziejów",a w rzeczywistości plastikowych i pustych ludzi ogarniętych żądzą władzy i pieniądza???!!!

06:10, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 marca 2008

Radio Kielce > Ostrowiec Świętokrzyski >

 

Znaleziono zwłoki mężczyzny


 
Ostrowieccy policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego zwłoki popołudniu odnaleziono w okolicy ulicy Kilińskiego. Ciało było częściowo spalone - poinformował rzecznik świętokrzyskich policjantów komisarz Krzysztof Skorek.
O zwłokach powiadomili funkcjonariuszy pracownicy jednej z firm, którzy w pobliżu swojego zakładu zauważyli pożar. Paliły się trawy i nieużytki, a w zgliszczach odnaleźli częściowo zwęglone zwłoki.
„Na razie nie wiemy kim mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono. Ustalają to funkcjonariusze jak również wezwany na miejsce prokurator” - dodał komisarz Krzysztof Skorek.
2008-03-29 18:02:38

06:35, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 marca 2008

Zaprzysiężenie nowego wójta Bałtowa Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy w Bałtowie zaprzysiężono nowego wójta Andrzeja Jabłońskiego. 16 marca wygrał on drugą turę przedterminowych wyborów zdobywając 80 głosów więcej niż jego kontrkandydat Bogusław Mąka. Dziękując za poparcie i pomoc podczas kampanii nowy wójt wręczył kilku osobom symboliczne upominki. Były to m.in. dwa dziecięce buciki, które Andrzej Jabłoński określił jako "siedmiomilowe i wielokierunkowe". Po jednym bucie otrzymali uważani do tej pory za antagonistów przewodniczący: Rady Gminy Bałtów Henryk Cichocki i Piotr Lichota - prezes bałtowskich stowarzyszeń "Bałt" i "Delta". Pierwszy z nich wspierał odwołanego w grudniowym referendum byłego wójta Bogusława Mąkę, a drugi był inicjatorem organizacji referendum i lansował kandydaturę Andrzeja Jabłońskiego. Swoje urzędowanie wójt Jabłoński chce rozpocząć od sporządzenia bilansu otwarcia czyli inwentaryzacji majątku gminy. W rozmowie z Radiem Kielce Andrzej Jabłoński ujawnił, że od 1 kwietnia jego zastępcą zostanie Piotr Dasios, który po grudniowym referendum do dziś pełnił obowiązki wójta gminy Bałtów. Andrzej Jabłoński był jego zastępcą. Teraz bałtowscy samorządowcy po prostu zamienią się gabinetami.

Radio Kielce 

 WYBRANE

17:42, baltow.com
Link Komentarze (1) »
czwartek, 27 marca 2008

Niech nikt nie mówi,że nie umiem przegrywać,bo....przez całe lata przegrywałem wiele wyborów w swoim obwodzie wyborczym i nie podważałem nigdy wyników,ale teraz...poraz PIERWSZY NIE UZNAJĘ tego..."Wyboru",jaki miał miejsce tutaj -- 16 marca!!!Żal ogarnia na myśl,jakże....jest koślawe państwo w którym przyszło nam żyć.Kilkanaście lat budowania demokracji zostało zupełnie zmarnowanych,bo tutaj cofneliśmy sie w rozwoju do czasów poprzedniego systemu,kiedy ludzie nie dokonywali żadnego wyboru,lecz tylko oddawali głosy wrzucając gotowe kartki!

Wstyd i Hańba!!! 

 

Licznik-28631

 

 

 

 

08:47, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 marca 2008

              ........Nic...ująć,Nic...dodać - tylko...powtórzyć!!! 

drogi Baltowianinie...

piszę do ciebie ja... czlowiek pochodzący z dziada... pradziada z jednej z podbaltowskich wsi.. a mający koligacje rodzinne na calym tym obszarze...

jeżeli chodzi o sytuacji w Baltowie... to zauważam tam... jakby to powiedziala piosenkarka Doda--->"masakryczny burdel"...

oprócz tego ostatnie wybory samorządowe, które w Ostrowcu wypromowaly krypto-komunistów spod znaku TOS-u, sprawily że wybór ostrowiecki oddzialuję balaganem na caly powiat...

jako zagorzaly przeciwnik "wszelkiej maści czerwoności" muszę przyznać, że w Baltowie to co się dzieje ukazuję, że w Polsce zamiast budowy spoleczeństwa obywatelskiego jest jego rozklad...a na poziomie samorządu dzialają oligarchowie (wiadomo o kogo w kontekście Baltowa mi chodzi :P....)
2008-02-25 19:40
Mlody konserwatysta2698
moj-punkt-widzenia
www.moj-punkt-widzenia.salon24.pl

 

licznik-27119 

20:47, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 marca 2008
EWANGELIE
NIEDZIELNE I ŚWIĄTECZNE
Z OBJAŚNIENIAMI


X. HENRYK JACKOWSKI SINa poniedziałek Wielkanocny

––––––––

E W A N G E L I A

zapisana u św. Łukasza w rozdz. XXIV, w. 13-35


Onego czasu dwaj z uczniów Jezusowych, tegoż dnia szli do miasteczka, które było na sześćdziesiąt stajów od Jeruzalem, na imię Emmaus. A ci rozmawiali z sobą o tym wszystkim, co się było stało. I stało się, gdy rozmawiali i społem się pytali, i sam Jezus przybliżywszy się, szedł z nimi: a oczy ich były zatrzymane, aby Go nie poznali. I rzekł do nich: Cóż to są za rozmowy, które idąc macie między sobą, a jesteście smętni? A odpowiadając jeden, któremu imię Kleofas, rzekł Mu: Tyś sam gościem w Jeruzalem, a nie wiesz, co się w nim w te dni działo? Którym On rzekł: Co?! I rzekli: o Jezusie Nazareńskim, który był mąż Prorok, potężny w uczynku i mowie przed Bogiem i wszystkim ludem. A jako przedniejsi kapłani i przełożeni nasi wydali Go na skazanie śmierci, i ukrzyżowali Go. A myśmy się spodziewali, iż On miał był odkupić Izraela: a teraz nad to wszystko dziś trzeci dzień jest, jako się to stało. Ale i niewiasty niektóre z naszych przestraszyły nas, które przede dniem były u grobu, a nie znalazłszy ciała Jego, przyszły powiadając, iż i widzenie anielskie widziały, którzy powiadają iż żyje. I poszli niektórzy z naszych do grobu, i tak naleźli jako niewiasty powiadały, ale samego nie naleźli. A On rzekł do nich: O głupi, a leniwego serca, ku wierzeniu temu wszystkiemu, co powiedzieli Prorocy. Izaż nie było potrzeba, aby to był cierpiał Chrystus, i tak wszedł do chwały swojej? A począwszy od Mojżesza, i wszystkich Proroków, wykładał im we wszystkich pismach, co o nim było. I przybliżyli się ku miasteczku, do którego szli; a On okazywał, jakoby dalej miał iść. I przymusili Go mówiąc: Zostań z nami, boć się ma ku wieczorowi, i dzień się już nachylił. I wszedł z nimi. I stało się, gdy siedział z nimi u stołu, wziął chleb i błogosławił, i łamał, i podawał im. I otworzyły się oczy ich, i poznali Go; a On zniknął z oczu ich. I mówili między sobą: Izali serce nasze nie pałało w nas, gdy mówił w drodze, i pisma nam otwierał? A wstawszy tejże godziny, wrócili się do Jeruzalem, i znaleźli zgromadzonych jedenastu, i tych, którzy z nimi byli, powiadających, iż wstał Pan prawdziwie, i ukazał się Szymonowi. A oni powiadali, co się działo w drodze, i jako Go poznali w łamaniu chleba.

O B J A Ś N I E N I A


1. Na przykładzie uczniów idących do Emmaus doskonale widzimy, jakie zwątpienie i przygnębienie ogarnęło apostołów i uczniów po śmierci Pana na krzyżu. Myśmy się spodziewali, mówią, iż On miał był odkupić Izraela. Spodziewaliśmy się, a więc jakby chcieli powiedzieć: ale teraz już się niczego nie spodziewamy, nadzieja nasza spełzła na niczym. A choć już coś posłyszeli o zmartwychwstaniu Pańskim, to im się w głowie pomieścić nie chciało; bo któż kiedy słyszał, żeby umarły zmartwychwstał. Wskrzesiłci Pan Jezus młodzieńca z Naim i córkę Jaira, i niedawno temu Łazarza, ale żeby samego Siebie miał wskrzesić, to zdawało im się niemożebnym. Więc też wieść o zmartwychwstaniu Jego, zamiast ich ucieszyć, tylko przestraszyła. Nie mogli zrozumieć tajemnicy Zmartwychwstania, bo nie rozumieli tajemnicy krzyża.


2. Z tym wszystkim uczniowie ci nie przestali kochać Pana Jezusa, o Nim myśleć i mówić. Ale i Pan Jezus nawzajem nie przestał o nich dbać. Spólna ku Panu Jezusowi miłość sprawiła, że razem ze sobą odbywają drogę i o Panu rozmawiają, więc i Pan dotrzymuje im obietnicy swojej: Gdzie są dwaj albo trzej zgromadzeni w Imię moje, tamem jest w pośrodku nich. Oby chcieli pamiętać na tę obietnicę i zapowiedź wszyscy, co są zgromadzeni w Imię Pańskie, tzn. z woli Pańskiej. Mąż i żona, rodzice i dzieci w jedno są złączeni w Imię Pańskie, więc Pan pośrodku nich. W rodzinie chrześcijańskiej Pan Jezus, choć niewidomym sposobem, a jednak ustawicznie jest obecny; a jakimże prawem się dzieje, że tak często mąż żonę znieważa, a żona mężowi dokucza; dzieci zaś nauczywszy się od ojca własnego nie szanować matki, a od matki rodzonej nie słuchać ojca, zamiast czcić rodziców, stają się dla nich w najsmutniejszym tego słowa znaczeniu "skaraniem Pańskim". W Imię Pańskie, bo w imię obowiązku przez Opatrzność Bożą na nich włożonego, gromadzą się ludzie do wspólnej pracy po biurach, fabrykach i warsztatach, gromadzą się w polu i po domach a więc Pan Jezus w pośrodku nich; mimo to jakaż tam nieraz obraza Boża, kłótnie, rozmowy najohydniejsze, obmowy, krytykowania przełożonych, narzekania itp.


3. Na dwie szczególnie rzeczy zwraca Pan Jezus uwagę: Co to są za rozmowy, jakie macie między sobą i jesteście smętni? Na rozmowy; bo jeżeli z każdego słowa próżnego przyjdzie nam zdać liczbę na sądzie Bożym, cóż dopiero czeka nas za tyle obmów i plotek, za tyle przezwisk i przekleństw, za tyle kłamstw i wykrętów, a najgorzej za tyle słów, żartów i gadania niewstydliwego, o którym to występku mówi Pismo św.: porubstwo i wszelka nieczystość niechaj nie będzie ani pomieniona między wami, jako przystoi świętym. Oj, ciężko i bardzo ciężko będzie na sądzie Bożym tym, którzy żarty i śmiechy sobie stroją z grzechu tego, za który podobno najwięcej ludzi idzie na wieczne potępienie. A smutek? Czym rdza dla żelaza, tym smutek dla duszy. Niepodobnać sprawić, żeby nigdy smutek nas nie napadał, kiedy i Pana Jezusa ogarnął w ogrojcu. Ale ręce złożyć i beznadziejnie poddawać się, albo nawet niejako hodować smutek – rzecz jest niepożyteczna i szkodliwa. Niepożyteczna, bo tym, że się smucisz, przyczyny smutku nie usuniesz; co się stało, nie odsta­nie się; szkodliwa zaś, bo smutek dobrowolny utrudnia zarówno pracę, jak i modlitwę, a tym samym niesłychanie łatwo naraża na rozmaite pokusy.


4. O głupi i leniwego serca, mówi Pan Jezus uczniom, i nic tym nie ujmuje ani łaskawości, ani cichości serca swego. Bo też cichość i słodycz serca bynajmniej nie są ślamazarnością, ani niedołęstwem. Ktokolwiek dzierży władzę, czyli jest przełożonym, nie może zawsze na łagodnych i miękkich poprzestać słówkach, jak on Heli w starym Zakonie, który synów swoich nie śmiał surowo skarcić, a przez to naraził i siebie i ich i cały ród swój na zgubę, a naród na klęskę. Powinni nieraz rodzice swoje dzieci, nauczyciele swoich uczniów, panowie swoje sługi połajać, zgromić albo ukarać, jeżeli nie chcą stać się spółwinnymi ich grzechów. Ale, żeby zachować tak przez Pana Jezusa zalecaną cichość i pokorę serca, nie spiesz się z naganą ani z karą wtenczas, kiedy jesteś wzburzony, lub rozgniewany. Poczekaj, aż cię pierwszy gniew przeminie, a uspokoiwszy się, wtenczas dopiero uczciwie, rozumnie i po Bożemu, a zarazem też skutecznie powiesz albo i uczynisz, coś powiedzieć albo uczynić powinien.


5. Wielkie słowo wypowiada Pan Jezus w dzisiejszej Ewangelii: Potrzeba było, aby to był cierpiał Chrystus i tak wszedł do Chwały swojej. Chwała Pana Chrystusowa na tym polega i stąd płynie, że odkupił rodzaj ludzki i stał się początkiem i sprawcą naszego zbawienia. Według odwiecznych wyroków Bożych tak było postanowione, że przez Krzyż i Mękę Swoją miał Pan Jezus odkupić świat, więc dlatego było potrzeba, aby to wszystko cierpiał. Ale ponieważ, według słów św. Augustyna, Pan Jezus stworzył nas bez nas, ale nie zbawi nas bez nas i bez naszego z Nim spółdziałania, dlatego potrzeba też, abyśmy i my współcierpieli z Panem Jezusem. I dlatego wyraźnie mówi Pismo św. i jest to jednym z artykułów Wiary, iż przez wiele ucisków trzeba nam wnijść do Królestwa Bożego. Mimo to nie umiemy, ani nawet nie chcemy oswoić się z potrzebą cierpienia. Niech kogo najmniejsza spotka przeciwność, zdaje mu się to być jakąś rzeczą nadzwyczajną i niesłychaną. I narzeka na siebie i dolę swoją nieszczęśliwą, na ludzi i świat cały, a w końcu i na Boga samego. I im więcej kto narzeka, tym ciężej mu na sercu tak, że niejeden poczyna w siebie wmawiać i prawie temu wierzyć, że i sam Pan Jezus i Matka Jego Bolesna nie mieli tak ciężkiego życia. O głupi my i leniwego serca ku wierzeniu temu wszystkiemu, co i Kościół święty i doświadczenie własne setki i tysiące razy na wszystkie nuty nam powtarza, że ziemia, odkąd skutkiem grzechu przestała być rajem, zawsze i dla każdego pozostanie padołem płaczu, że nie masz kącika bez krzyżyka, że każdy ma i musi mieć swego mola, który go gryzie.

Modlitwa kościelna


Boże, któryś uroczystością Wielkanocną zbawienne leki światu przysposobił, – ten dar niebieski ludowi Twojemu ciągle podawaj, aby i wolność doskonałą osiągnął i do żywota przyszedł wiecznego. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje, w jedności Ducha Świętego, Bóg na wieki wieków. Amen.Ewangelie niedzielne i świąteczne z objaśnieniami. Wydał X. H. Jackowski T. J. [† 1905]. Wydanie piąte. W Krakowie. Nakładem Wydawnictwa Księży Jezuitów. 1923, ss. 197-204. (Pisownię i słownictwo nieznacznie uwspółcześniono).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozwolenie Władzy Duchowne
j:


07:02, baltow.com
Link Komentarze (1) »
piątek, 21 marca 2008
Słowo            Muzyka          Została...
06:08, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 marca 2008

 .........fragment z >>FORUM<<

"Co do mojej osoby to..wszystko było już tutaj>>("Podzielony Bałtów")<<,więc nie widzę sensu tego powtrzać,a jeśli uda wam się coś na mnie DOKUPIĆ,to...zacznijcie zupełnie nowy wątek,bo tak piszecie nie na temat. Ustosunkuj się wreszcie do wypowiedzi Pana T.Szarskiego,bo jakby nie było dotyczy ona tej "Wspaniałej"na naszym lokalnym rynku firmy.Czy taki ma być standart dla miejscowych przedsiębiorców?Jabłoński-nie oceniam człowieka którego nie znam(znają Go w Kunowie),co myślę i jak oceniam tych dla których zdecydował się......"kandydować"-pisałem.Co do Niego to....On nie wygrał,lecz...zdobył tylko więcej głosów!(doskonale wiemy dzięki komu i czemu)-tak wynik tego co tutaj się dzieje należy właściwie tłumaczyć,bo... to nie były... Wolne Wybory Wolnych Ludzi!!!Pisałem u siebie-nie bedę powtarzał.Spektakularne działania,czyli sukcesy nowo urzędującego...... z pewnością-pojawią się od razu,aby przyćmić prawdę o..... Białorusi Bałtowskiej.Nie darmo woziło się bryczką wielu znaczących dostojników i redaktorów-teraz nastąpi czas rewanżu z ich strony!Pojawią się środki finansowe,masa życzliwych,pozytywnych artykułów,posłodzicie nieco moim wspólmieszkańcom,a potem..... znów wszystko starym,utartym torem dla...."Dobra Wybranej Grupy" i wasza dewiza:"Kto się różni i nie znami ten Wróg!Pluj na niego-masz przyzwolenie Mecenasa Nawiedzonego"!
Zawiść-to właśnie nią kierowaliście się torpedując wszelkie niezależne od was działania na terenie gminy(choćby "Motyw",czy Wiejskie Centrum Kultury),a ujawniła się ona z tak Ogromną siłą po przegranych przez Dasiosa-wtedy jeszcze Wolnych-Wyborach2006!Jedna Wielka Wtopa!Od tamtego czasu odbiło wam zupełnie!!! Nie będę wymieniał ludzi których gnoiliście(a w tym jesteście świetni!) i do czego to prowadzi miejscowi dobrze wiedzą,pamiętają!Nie mówię tutaj o Stowarzyszeniach,lecz o kilku konkretnych osobach,które...według mojej oceny są wręcz niebezpieczne dla otoczenia! Mogłaś przedstawić się,a wtedy dialog być może miałby jakikolwiek sens,lecz tak... wleczesz mnie na zmianę ze swoimi partnerkami,ale...czegósz innego można było spodziewać się po was???Nie ja pierwszy i nie ostatni,który tego doświadczy na własnej skórze,bo każdy kto cokolwiek powie nie po "wybranej"lini zostanie tak samo potraktowany.To właśnie robiliście na łamach ...."paszkwila"-technika-sprawdzona i opanowana do perfekcji!Spodziewałem się tego,więc... daruj sobie,bo... nie robi na mnie twoje kąsanie żadnego wrażenia,a jad jaki sączy się z ciebie to jedyne co może w trakcie menopauzy.
Nie jestem pewien,czy będę jeszcze odpowiadał na twoje złośliwe brednie,bo ...czy jest sens gadać z tchórzliwą schowaną za krzaczkiem istotą,a na dodatek ogarniętą przy tym manią wielkości i chorobliwym wręcz przekonaniu o swej nieomylności?Samo w sobie ...się kłoci!Gdzie więc sens?!Przepraszam za styl,lecz... nie ja taki wybrałem-został mi narzucony."

05:30, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 marca 2008

..........komentarz.... 

andrzej0924 2008/03/18 21:20:38
do notki: Ciągłe zarzuty pod moim adresem,czyli....
Drogi Panie,
Czym innym jest, jak piszą "Wiadomości Świętokrzyskie"- "interesować się konkursem", a czym innym Pański wpis z dnia 14 marca b.r., w którym Pan stwierdził, że Andrzej Jabłoński złożył dokumenty w sprawie konkursu, co było absolutnie nieprawdą. I to właśnie, wypowiadając się publicznie, powinien sobie Pan uświadomić.Tą jakże istotną różnicę pomiędzy znaczeniem słów: interesować się konkursem, a złożyć dokumenty w jego sprawie. Uprzedzam Pana, że insynuowanie mi kłamstwa w powyższej sprawie może dla Pana mieć niezbyt miłe następstwa. Dlatego też proszę o natychmiastowe(do godz. 21:45 dnia dzisiejszego) usunięcie zamieszczonych wpisów
w powyższej tematyce.
Andrzej Jabłoński

 

p.s.Jeśli faktycznie nie złożył Pan dokumentów to-przepraszam za to,że tak napisałem.

Powodów do usunięcia skopiowanego artykułu z "Wiadomości Świętokrzyskich"nie widzę-

póki on znajduje się na serwerze redakcji.Dziękuję za ...zainteresowanie i rzeczowe wyjaśnienie sprawy.

04:21, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 marca 2008

           .....jak wysysam info z palca??!!

Chętnych nie brakuje

Nowy prezes „Krzemionek”
Dziś mija termin składania dokumentów na konkurs na stanowisko prezesa zarządu ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”.
Po kilkunastu latach z kierowania Spółdzielnią Mieszkaniową „Krzemionki” zrezygnował dotychczasowy prezes Bronisław Haładyna.
Rada Nadzorcza spółdzielni ogłosiła konkurs na stanowiska prezesa, a dziś mija termin składania dokumentów.
Nazwisko nowego szefa SM „Krzemionki” będzie znane pod koniec marca, ale nieoficjalnie wiadomo, że chętnych jest kilka osób. Zainteresowani są między dwaj byli wiceprezydenci miasta, były prezes Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz były burmistrz gminy Kunów.

Dodane: 2008-03-10, 15:12:05. Autor: G. Misiewicz .

http://www.wiadomosci.o-c.pl/ostatni.php?pokaz=wiecej&kategoria=3&news=10407 

 

p.s.za to byłem straszony..sądem!

andrzej0924 2008/03/14 20:12:44

do notki: "Życie na gorąco",czyli....nowe...

Proszę o natychmiastowe wycofanie wpisu dotyczącego mojego udziału w konkursie na Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Krzemionki", gdyż jest to nieprawda. Oświadczam,że żadnych dokumentów w sprawie w/w konkursu nie składałem. Uprzedzam,że w przypadku nie wycofania powyższego wpisu do godz. 21.00 dnia dzisiejszego, sprawę skieruję do sądu w trybie wyborczym.

Andrzej Jabłoński

Czy "Wiadomości Świętokrzyskie" także były straszone sądem??? 

 Dlaczego odwołano konkurs na prezesa Spółdzielni "Krzemionki"?

 Kto ma to wyjaśnić? 

12:00, baltow.com
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 17 marca 2008

 ........komentarze, a co dalej??? !!!

Demolka,czyli....

~znajoma~:Uzupełniłem(wyjaśniłem) w  p.s. w tej notce Twoje zastrzeżenia.

~sąsiadka~:Podobnie jak Ty~sąsiadko~słyszałaś,tak i ja w chwili co pisałem słyszałem to co napisałem i....tyle.Jeśli kogoś to obraża to nie moja wina,bo opinie które wyrażali wtedy nasi współmieszkańcy były właśnie takie.A jaka jest prawda???Są ludzie bardziej odemnie kompetentni,aby jej dociec. A co do "innych pomówień"....to niby które to są??? 

~misio~:Napisał,co napisał.Nikogo personalnie nie wywleka,więc....to jego sprawa.

Są wyniki....czyli 

~sąsiadka~:Wreszcie ...coś luźnego.Oby Twój dobry humor trwał,jak najdłużej-szczerze życzę.Masz na to szansę,bo Twoja aktywność w ciągłym atakowaniu mnie na Forum napewno nie pozostanie niezauważona i ....dostaniesz właściwą nagrodę. 

~MARWIN1000~:Zdanie proste i zwięzłe,lecz prawdopodobnie w pośpiechu-słowa "Mądrość" i "Głupota" zamieniłeś miejscami?!

~WNIKLIWY~: .....Ty....jak Ci tam....siedzący schowany za krzaczkiem człowieczku i rzucający pod moim adresem obelgi.....TU jest Mój Dom!,a Ty specu od NowoMoralności Bałtowskiej-Kim jesteś,że mnie pouczasz??!!

(a tak wogóle,coż w tym wpisie,w tej notce,aż tak bardzo Ciebie zbulwersowało???) 

Kłamstwo p.o.Wójta,czyli....

~augustyna40~:No właśnie co??? Kogo po za mną to obchodzi???

 

Licznik:24555 

23:59, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

       .........Feta na całego!

Pracownicy stowarzyszeń w nagrodę za........mają dziś wolne.Część z 86 głosów widzę na mokrej trawie,jak(przypuszczam)konsumują argumenty z "wyborczego poczęstunku".Ludzie,którzy wykorzystują,zastraszają i upadlają ludzi nie są godni nimi się nazywać!Osobiście nie czuję się przegrany,bo nic personalnie do wygrania nie miałem,lecz... czuję się podle to fakt,ale dlatego,że mieszkam w kraju w którym kasa i chamstwo ciągle bierze górę!Nie takie wyobrażenie mam o rozwiniętym kraju leżącym środku Europy,lecz.... niestety to szambo...to także mój kraj!

poslucham...... 

12:11, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 16 marca 2008

               .............. "Księstwo Dinolandia"???

      Andrzej Jabłoński - 1272

      Bogusław Mąka   -1186

      Frekwencja         - 78,3%

 

Swoje zaangażowanie dedykuje..... Nieobecnej ......

(miejscowi domyślą się) 

21:02, baltow.com
Link Komentarze (3) »
POSŁUCHAJ
19:12, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

Po około godzinie od chwili kiedy napisałem poprzednią notkę pojawił się nawet pieszy patrol policyjnej prewencji,a samochody biało-niebieskie stały się częstym widokiem.Gołym okiem można było zauważyć,że obecność mundurowych odniosła pewien skutek,bo...."aktyw"musiał wykazać się swą mobilnością i

co jakiś czas "znikał",ale.... niebawem powracał.Pełnią "służbę"-nadal.No...ale prawo tego nie zabrania,więc....

Wyniki mają pojawić się około 21.00.Gdy je poznam,to przekaże,bo oceniając po ilości wejść na moją stronę  

zainteresowanie jest bardzo duże.Póki co......dzieki.

p.s.usunąłem obraźliwy komentarz eryka44 za wulgaryzm. 

18:21, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

To wpis na FORUM o .......

"~zasiedmiogorogrod~ Wczoraj, 17:49 Wpis #173 Goście No to sie popisali drugi raz!!Ciekawy jestem kto rozpedzil dzisiejszy zjazd samochodow terenowych w Skarbce?Komu to przeszkadzalo?Czy mieszkancy Baltowa przepedzaja turystow przyjezdzajacych do parku?!Musza znosic nocne grania,najazdy samochodow z calej Polski,krzyki pijanych wracajacych z imprez i nikt nie nasyla na to wszystko policji!!Ludzie jesli nie zrobicie cos z tym wszystkim to niedlugo nie bedzie wolno wyjsc wam z domu na podworko!!Dzisiejsi goscie,ktorzy przyjechali do Skarbki zostali potraktowani jak zwykli bandyci!!O takich rzeczach to jak zyje jeszcze nie slyszalem!!Robia nam wszystkim getto!!Wszyscy powinni odwdzieczyc sie temu kto rozpedzil dzisiejsza impreze.Powinien zostac potraktowany tak samo jak on dzisiaj potraktowal ludzi!!!Skandal!!!"

 

Wygląda na to,że....według sprawdzonego scenariusza "Nasze Wolne Wybory" będą przebiegać tak samo,jak już >>TUTAJ<<opisałem.Samochody z "Aktywem"ruszyły w teren,a i "Żandarm"też jest na swoim miejscu! Rozpoczął się ......"SONDAŻ"!!!

To jednak.......Białoruś!!! 

 

 "Dziwny ten świat"

08:49, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
Stanisław Twarowski SJ
Radość Niedzieli Palmowej w kontekście wydarzeń Wielkiego Tygodnia
Przeżywanie Niedzieli Palmowej związane jest z rozważaniem wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy na osiołku. To wydarzenie przynosi jednak znacznie szerszą symbolikę, nad którą zatrzymamy się przez chwilę. Na początku postawmy sobie kilka pytań, które pomogą nam szukać właściwych treści: Dlaczego Pan Jezus zbliża się do Jerozolimy od strony Góry Oliwnej? Dlaczego jedzie na osiołku? Dlaczego ludzie ścielą płaszcze i kładą gałązki?

Odpowiedzi na te pytania należy szukać we wcześniejszych wydarzeniach opisanych w Starym Testamencie, w Chrystusie bowiem wypełniają się starotestamentowe zapowiedzi o mesjaszu. Popatrzmy na symbol Góry Oliwnej, przez tą właśnie górę uciekał król Dawid przed Absalomem (2Sm 15,30), tu w Chrystusie mamy obraz powrotu króla. Zachariasz i Joel zapowiadali przyjście mesjasza od strony Góry Oliwnej (Za 14,4-5; Jl 3,3-4; 4.2), są to konkretne zapowiedzi, których wypełnienie dokonuje się w wydarzeniu z Niedzieli Palmowej. Ścielenie ubrań przed przychodzącym królem opisane jest w kontekście Jehu, który stał się królem Izraela (2Krl 9,13), gałązki w rękach ludzi witających króla mają swoje źródło w Psalmie 118, który mówi, aby "Błogosławionego, który przybywa w imię Pańskie" witać z gałązkami w rękach (Ps 118,26-27). Wszystko to wskazuje, że atmosfera wjazdu Chrystusa do Jerozolimy jest atmosferą, która towarzyszy przybyciu króla. Trochę zastanawiający może jest w naszym spojrzeniu osioł, dlaczego przyszły król wjeżdża na takim zwierzęciu? Jednak i ten symbol nie jest bez znaczenia, Zachariasz zapowiadał, że mesjański król Izraela przybędzie na "oślątku" (Za 9,9-10). Dodać tu też należy, że osiołek niosący króla jest symbolem rządów pokoju a np. koń byłby symbolem wojny. Symbolika wjazdu Chrystusa do Jerozolimy ukazuje, że Jezus przybywa jako król do swojego miasta, przynosi ze sobą błogosławieństwo i powodzenie dla Świętego Miasta a przez nie dla całego narodu.

Zastanówmy się teraz jaka nauka płynie dla nas, ludzi żyjących w obecnym czasie, z tego wydarzenia. W spokojnej refleksji nad tym zdarzeniem każdy może odkryć coś szczególnego, co Bóg chce mu powiedzieć. Uniwersalne jest może to, że otrzymujemy potwierdzenie tego iż Jezus Chrystus jest zapowiadanym Mesjaszem, jest nowym królem, choć inne jest Jego królestwo. Prawdopodobnie każdy z nas przeżywał podobne chwile w swoim życiu, chwile, gdy wydawało się nam, że tylko Jezus jest jego Panem, chwile gdy było nam z Jezusem dobrze. Niektórzy takie chwile przeżywają na rekolekcjach, na dniach skupienia, niektórzy podczas wakacyjnych wyjazdów w góry czy nad morze, bardzo szeroka jest tu gama miejsc, w których podobne zdarzenie może nas dotknąć. Jesteśmy wówczas bezwzględnie pewni, że tylko z Jezusem możemy właściwie przejść przez życie.

W liturgii Mszy św. Niedzieli Palmowej czytana jest Męka Pańska, daje to straszny kontrast temu co się działo tego dnia i temu co nastąpiło kilka dni później. Kontrast ten przynosi refleksję, że niestety w naszym życiu często bywa podobnie, wielokrotnie po chwilach uniesienia, po chwilach ciepłego spotkania z Chrystusem przychodzi czas zapomnienia o tym przeżyciu i zupełne odwrócenie się od uznawanych wówczas wartości. Jeszcze głębiej ukażą to kolejne wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Pamiętajmy jednak, że po nich przychodzi zmartwychwstanie ale Zmartwychwstały przychodzi tylko do tych, którzy go naprawdę kochali. Nie wszyscy ludzie cieszący się przybyciem Jezusa do Jerozolimy w Niedzielę Palmową przeżywali radość Zmartwychwstania.

Czy ty, drogi czytelniku wystarczająco mocno kochasz Jezusa, czy jesteś z Nim wystarczająco blisko abyś mógł być pewien, że po Wielkim Piątku przyjdzie On do Ciebie?


p.s.
i pomyśleć,że.... znalazł się "ktoś" który sprzedał Go za...garść srebrników!
07:06, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
sobota, 15 marca 2008

.........atak na Hotel Radnego!!! 

Dziś w nocy tzw."Nieznani Sprawcy" dokonali DEWASTACJI jedynego hotelu Bałtowie!!!Właścicielem jest człowiek,który jako JEDYNY w Bałtowie NIEZALEŻNY od tzw."Grupy"(nibyRozwojowej) potrafił skorzystać

z Bałtowskiej turystyki!Jest On także jednym z Radnych wymienionych>>TUTAJ<<.

Czy może istnieć związek z planowanymi 4 hotelami w Naszej Gminie??(cytat:"Buduje się niewielki hotel, cztery hoteliki chce zbudować stowarzyszenie" z artykułu do którego linka znajdziesz>>TUTAJ<<)

Czy aby to zdarzenie(JUŻ PRZESTĘPSTWO) nie ma związku z tym co W Bałtowskiej Polityce się dzieje???

Ludzie tu na miejscu nie mają żadnej Wątpliwości!!!

Wczoraj i ja zostałem postraszony przez jednego z kandydatów sądem! 

 

Czy możemy czuć się tutaj bezpiecznie???!!!                Gdzie Nasze Państwo???!!!

 

Czy to już....... BIAŁORUŚ???!!! 

 

p.s.Nasza Rada Gminy Bałtów składa się z 15 radnych.10 z nich wyraźnie określiło się po stronie mieszkańców(tzn.tzw."Ciemnogrodu"do którego i ja także zostałem zaliczony),

4 opwiedziało się za.......został ten jeden,który najnormalniej w świecie chciał spokojnie żyć

i pracować-dlatego oficjalnie nie poparł nikogo,choć przecież wszyscy wiedzą,że sercem

jest z "Ciemnogrodem".Co do tzw."Nieznanych Sprawców"-nikt-łącznie z ofiarą tego

Hamskiego ataku nie ma wątpliwości!Przypomnijcie sobie sprawę Handlu Obwoźnego,

jak to kiedyś za "tanie napoje z %"dochodziło do prób przepędzenia ich z terenu Naszj Gminy!

Kto za tym wtedy stał???Pamiętacie.Czy ludzie,którzy zamiast oczu mają symbol  ($) ($) 

zrobią coś bezinteresownie???

Przestańcie być,jak kilkuletnie dzieci i skończcie z bajką o Św.Mikołaju.

Trochę..... może i... szkoda tak "słodkiego" snu,lecz....czas na pobudke!!!

 

"Podzielony Bałtów"-FORUM 

 

10:12, baltow.com
Link Komentarze (3) »
piątek, 14 marca 2008

...........moralność Szefa Ostrowieckiego "Stop Korupcji"!

Słuchając dokładnie wypowiedzi p.o.Wójta Bałtowa Pana P.Dasiosa możemy usłyszeć,

że podpisując nominacje Panu A.Jabłońskiemu nie wiedział,że ten będzie 

kandydatem Stowarzyszeń "Delta" i "Bałt" 

na wójta w obecnych wyborach,a to...... KŁAMSTWO!!!

W tej wypowiedzi dla Radia Kielce WYRAŹNIE słyszymy,że nominacja została podpisana 01.02.2008,a p.Dasios dowiedział się(tak twierdzi!!!),

że p.Jabłoński zdecydował się wziąść udział w wyborach 08.02.2008!!!

A tymczasem.....fragment z "Echa Dnia" z 02.02.2008 godz.00:01!!!!!

"OSTROWIEC ŚW. 2 lutego 2008 - 0:01 Pierwszy kandydat na wójta Bałtowa Wicewójt Andrzej Jabłoński wystartuje w wyborach na wójta Bałtowa. Wczoraj dostał przedłużenie angażu. Dotychczasowy zastępca wójta Bałtowa Andrzej Jabłoński będzie startował w wyborach na wójta. (Z. Tyczyński) PRZECZYTAJ WIĘCEJ Wydanie z 2 lutego 2-02-2008 Pełniący obowiązki zastępcy wójta gminy Bałtów Andrzej Jabłoński podpisał deklarację i przystąpił do Komitetu Wyborczego Wyborców "Wybierzmy lepszą przyszłość”. Oznacza to, że będzie kandydował za miesiąc w wyborach uzupełniających na wójta gminy Bałtów. Decyzję, jak oświadczył "Echu”, podjął po spotkaniu członków Komitetu Wyborczego "Wybierzmy lepszą przyszłość” z radnymi Rady Gminy Bałtów. - Decydujący wpływ na moją decyzję miało stanowisko Rady Gminy, gdyż to rada buduje podstawy prawnej działalności i współpraca z nią jest nieodzowna, ponieważ tej gminy już nie stać na kolejny konflikt - argumentował Andrzej Jabłoński, dodając, że w głowie nie szumi mu władza, a swoje kandydowanie określa mianem służby na rzecz mieszkańców."  

Ten artykuł ukazał się minutę po północy z 1 na 2 lutego!!!

A co z poparciem Radnych??? 

KTO TUTAJ KŁAMIE???!!!

 

muza 

22:12, baltow.com
Link Komentarze (1) »

.....reakcje na brudną kampanię!

Dementując niektóre informacje prasowe potwierdzamy,że poparcia Bogusławowi Mące-kandydatowi na Wójta Gminy Bałtów udzielili:

-Radni Gminy Bałtów:Henryk Cichocki,Piotr Pelczarski,Elżbieta Chuchała,Agnieszka Stępień,Marek Gąsior,

Zdzisław Mierzejewski,Andrzej Malicki,Sabina Bidzińska,Aneta Kudas,Henryk Choinka

-Kandydat na Wójta Gminy Bałtów,Radny PowiatU Ostrowieckiego(klub PiS)-Hubert Żądło

-Poseł na Sejm RP I,II,IV kadencji,Radny Świętokrzyskiego Sejmiku Wojewódzkiego-Leszek Bugaj

-Marszałek Województwa Świętokrzyskiego-Adam Jarubas

-Dyrektor Departamentu Infrastruktury Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego-Wojciech Siporski(PO)

-Wiceminister Sportu i Turystyki RP-Zbigniew Pacelt(PO)

 

Radio Kielce                                          muza----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Wybaczcie,ale....byłem zajety i dopiero teraz moge na chwile usiąśc przy maszynie.A więc....jak widzę poziom moich oponentów jest o wiele niższy niż zakładałem,Bo spodziewałem się po Was"wybrańcy"czegoś więcej niż szargania mojej skromnej osoby.

~obserwatorka~:Wyciągłaś sprawę sklepu który prowadziłem przed moim wyjazdem za granicę.Nie chciałem o tym pisać,bo...nie chciałem być posądzony,że moja obecna aktywność jest podyktowana....(nawet nie wiem jak to nazwać)....osobistymi motywami.To co obecnie robię jest niczym innym,jak tylko przedstawieniem naszych obecnych realiów-niestety bardzo żałosnych!Wracając do sklepu,to...wiekszość mieszkańców Bałtowa iwe doskonale w jakich warunkach przyszło mi go prowadzić.Moja natura dość niepokorna nie pozwalała mi nigdy iść z wiatrem i zawsze mówiłem to co myślę,a że ludzie tzw."proRozwojowi"żadnej krytyki nie tolerują więc ja,a przez to i wszyscy,którzy byli moimi klientami znależli się na liście "ocenzurowanych".Przy każdym naborze do jakichkolwiek prac-oni,czyli Ci którzy byli u mnie widywani znajdowali sie na gorszej pozycji,albo wręcz nie mieli szans na pracę!Bacznie obserwował moich klientów"najaktywniejszy krzykacz",który wykorzystując swoją pozycję u ...... skutecznie potrafił wpływać na politykę kadrową w Stowarzyszeniach.Doszło nawet do tego,że...wynagrodzenie za pracę co niektórzy musili "wybierać" w "Wybranym Sklepie".Tyle na ten temat powinno wystarczyć!

~Ata~:Jeśli wleczesz mnie po nazwisku cytując zarazem nie moje wpisy(kolo) to.....powinnaś zastanowić się nad wizytą u..... specjalisty-to do pierwszego Twojego wpisu.A drugi(cytat już właściwy-trafiłaś-gratuluję!) to...zwracam się do Ciebie w stylu,jaki sama narzucasz-Ty do mnie koleś,ja-Towarzyszko Komisarza-to dla równowagi.Choć Ty mnie po imieniu to ja.....nie mogę,bo.....gdybyś była facetem to zapytałbym:Czy masz j.....!Przyznaj się wreszcie kim jesteś-"Nawiedzona Wybrana"?Ja wiem,lecz innym od Ciebie jestem człowiekiem i tego publicznie nie wyjawię-tym się właśnie różnimy i to jest moja nad Wami przewaga!Jesteści tylko malutkimi ludzikami z wypchaną kieszenią,a po za tym.... puści!Poza kasą i żądzą władzy nic nie macie w sobie....no może jeszcze...obłudę.Wielką OBŁUDĘ!Co do tego artykułu w "Gazeci Pomorskiej" swój pogląd wyraziłem>>TUTAJ<<.

~sąsiadce~........brak słów

~dinozaur~:Jeśli mnie nie znasz więc...nie oceniaj.Uwierz mi,że życzę Ci jak najlepiej.Pracuj i zarabiaj!Szczęść Boże!Zapewniam Cię nie jestem przeciw Twojemu pracodawcy,lecz przeciw ludziom,którzy w hamski,bezczelny sposób próbują przejąć pełną kontrolę(władzę)nad miejscem w którym i ja mieszkam!Na to nie pozwolę!"

To tylko jeden wpis-reszta->>TUTAJ<<

 

muza
 

 komentarz:

honorka96 2008/03/14 17:17:45
Fajny blog, notka też interesująca ;] Pozdrawiam i zapraszam do siebie
:D

19:41, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

Efekt motyla (ang. butterfly effect) –

anegdotyczna ilustracja zjawiska chaosu deterministycznego, tj. wielkiej wrażliwości zachowania układów nieliniowych na małe zmiany warunków początkowych. W tytułowej anegdocie trzepot skrzydeł motyla np. w Ohio może po trzech dniach spowodować w Teksasie burzę piaskową. Przykładami efektów nielinowych są zjawiska meteorologiczne, prognoza pogody lub zmiany klimatu.

Prawda,czy fałsz?!Czy to działa?!

Byłem w Berlinie,gdy ludzie zaczeli rozbierać MUR-dzielący rodziny!A co z Naszym Murem???!!!

Rozbieramy???

05:56, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 marca 2008

Radny Powiatu Ostrowiec(klub PiS)-Hubert Żądło

Gość: Hubert, admb191.neoplus.adsl.tpnet.pl 2008/03/13 17:34:10 do notki: "Bałtów nie tylko dla "Wybranych" Witam panią Sąsiadkę Szanowna pani w ostatnim czasie dochodziły do mnie sygnały od mieszkańców że popieram Zgodnego Fachowca i w zamian za to mam być zastępcą wójta.Postanowiłem podać do publicznej wiadomości w gazecie W.Ś. że popieram Bogusława Mąkę.Dziwnym trafem ktoś wykupił w poniedziałek rano wszystkie gazety. Chciałem pani wyjaśnić że jestem radnym powiatowym i w związku z czym nie mogę być zastępcą wójta. Musiał bym najpierw złożyć mandat radnego. Oświadczam że tego nie uczynię,ponadto uważam że to wyborcy wybrali mnie radnym i podkreślili to w ostatnich wyborach że dalej nim mam być.Nie uczynię niepoważnie jak inni radni.

p.s.odemnie:Radni o których jest mowa:Pierwszy-2005 i drugi-2007 

18:44, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 ludzi zostało wysłanych na urlopy,aby...."pracowali"nad "właściwą"postawą swoich bliskich.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Komisarz wysłał w teren gminną interwencję,aby roznosiła po domach wspominany

"Informatr Samorządowy" zawierający same brudy szkalujące Wójta B.Mąkę!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Są zwolnienia z pracy za...nieobecność przy urnie w I turze,oraz za "niewłaściwą postawę" członków rodziny przy urnie(przyznali się,że głosowali na Mąkę)  

15:44, baltow.com
Link Dodaj komentarz »

......co może zdziałać zasobny portfel!

Ostatni numer "Wiadomości Świętokrzyskich" stał się niedostępny dla mieszkańców Bałtowa,

bo "zabrakło" go w miejscowej poczcie.W Ostrowcu pojawiły się także kłopoty z zakupem

 tego numeru,bo "ktoś" 

postanowił ukryć poparcie części PO dla kandydata na 

Wójta Bałtowa B.Mąki("Rozdwojenie jaźni"). 

".... w ulotce zachęcającej do głosowania na Mąkę znajdą się m.in. przychylne dla niego

wypowiedzi wiceministra sportu Zbigniewa Pacelta i dyrektora departamentu infrastruktury

w urzędzie marszałkowskim Wojciecha Siporskiego. Obaj są... wiceprzewodniczącymi świętokrzyskiej PO."

A tymczasem Ostrowiecki PO wcześniej wydało oświadczenie>>TUTAJ<< Dlaczego???

Bo......autorami "Bałtowskiej Afery" związanej z tymi Naszymi Wioskowymi Wyborami Wójta 

są ludzie związani...

z PO(p.Grzegorka),a dodatkowo tworzący dziwny twór jakim jest....

Ostrowiecki "TOS".

Wystarczy tylko poskładać artykuły prasowe,jak powstawał "TOS",jak działało Ostrowieckie "Stop Korupcji" i "ludzie z Bałtowa",a.....pojawi się w ten sposób......obraz tego z czym mamy tutaj do czynienia.

"Ludzie z Bałtowa" nie przejmują się niczym,nie zwracają uwagi na nic i na nikogo,bo liczy się tylko...

ICH CEL!

17 ludzi zostało wysłanych na urlopy,aby...."pracowali"nad członkami swych rodzin.Komisarz wysłał w teren

gminną interwencję,aby roznosiła po domach wspominany"Informatr Samorządowy" zawierający same brudy

szkalujące Wójta B.Mąkę! 

07:21, baltow.com
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5